Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Gyenes Gitta (1888-1960) Anya gyermekével, 1910-es évek eleje
50

Gyenes Gitta (1888-1960)

Anya gyermekével, 1910-es évek eleje

Olaj, vászon, 70x56 cm
Jelezve balra lent: Gyenes Gitta