20. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Anya gyermekével, 1922 körül
217

Jándi Dávid (1893-1944)

Anya gyermekével, 1922 körül

Olaj, vászon, 47x38,5 cm
Jelezve balra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Kiállítva: Farbe und Lichte. Nagybánya – die Wiege der modernen ungarischen Malerei. Schwarzheide, Galerie BASF Schwarzheide Gmbh, 2003. június 14 – július 20., 37. oldal

Reprodukálva: Szücs György – Zwikl András: Jándi Dávid. MissionArt Galéria, Budapest-Miskolc, 1994. katalógus: I.