66. aukció (2021. június)
Járitz Józsa (1893-1986) Anya gyermekével
106

Járitz Józsa (1893-1986)

Anya gyermekével

Olaj, vászon, 71 x 89 cm
Jelezve balra fent: Jaritz
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

¦ Salon des Indépendants, Párizs, 1976.

katalógus: szám nélkül, (La mére au coucher du soleil címen)