21. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Anya gyermekével
184

Glatz Oszkár (1872-1958)

Anya gyermekével

Olaj, vászon, 70,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 500 000 Ft