73. őszi aukció
Barcsay Jenő jelenet
160

Barcsay Jenő (1900-1988)

Anya gyermekkel, 1924 körül

Olaj, vászon, 100,5 x 70,5 cm
Jelezve balra lent: Barcsay J.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– XXXII. Csoportkiállítás (Barcsay Jenő, Goebel Jenő, Istokovits Kálmán, Kotász Károly, Szemere Lenke és Tóth Gyula festőművészek), Ernst Múzeum, Budapest, 1925. szeptember, kat.: 94. (Anya gyermekkel)