Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Anya gyermekkel, 1929 körül
82

Kádár Béla (1877-1956)

Anya gyermekkel, 1929 körül

Olaj, vászon, 100x90 cm
Jelezve jobbra középen: Kádár Béla