31. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Anya kislányával, 1923
147

Glatz Oszkár (1872-1958)

Anya kislányával, 1923

Olaj, vászon, 80x65 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1923
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft