49. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Anya kislányával
172

Glatz Oszkár (1872-1958)

Anya kislányával

Olaj, vászon, 70,5x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft