26. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Anya lányával, 1939
157

Glatz Oszkár (1872-1958)

Anya lányával, 1939

Olaj, vászon, 90,5x71 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1939
Kikiáltási ár: 550 000 Ft