69. Tavaszi Aukció
Vörös Géza (1897-1957) Anyai ölelés (Erkély), 1936
73

Vörös Géza (1897-1957)

Anyai ölelés (Erkély), 1936

Olaj, vászon, 80 x 91 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 36.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

  • KUT. Képzőművészek Új Társasága kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1936. február 23. – március 8., (feltehetően kat. 129. Erkély

138

Vörös Géza (1897-1957)

Fiatal hölgy

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft