2. Grafikai aukció
Méhes Lóránt (1951- ) Apokalipsó, 1983
100

Méhes Lóránt (1951- )

Apokalipsó, 1983

Akvarell, tempera, tus, aranyfesték, papír, 21 x 29,5 cm
Jelezve jobbra lent: ZUZU 83.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft