67. Aukció
Schadl János (1892-1944) Apostolok, 1918
15

Schadl János (1892-1944)

Apostolok, 1918

Olaj, vászon, 41,5 x 48 cm
Jelezve jobbra lent: Schadl 918
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft