6. aukció
Schadl János (1892-1944) Apostolok, 1918
166

Schadl János (1892-1944)

Apostolok, 1918

Olaj, vászon, 48x41,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schadl 918
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

Védett