121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Áprilisi fények (Tavaszi vihar), 1910 után
71

Áprilisi fények (Tavaszi vihar), 1910 után

Olaj, vászon, 81x105 cm