2. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Arab férfi
134

Tornai Gyula (1851-1928)

Arab férfi

Olaj, fa, 21,5x16 cm
Jelezve jobbra fent: Tornai Gyula
Kikiáltási ár: 150 000 Ft