26. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Arab utcarészlet
167

Nádler Róbert (1858-1938)

Arab utcarészlet

Akvarell, papír, 27x38 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 180 000 Ft