25. aukció
Pál István (1888-1939) Arad, 1922
76

Pál István (1888-1939)

Arad, 1922

Olaj, vászon kartonon, 66,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Pál István 922 Arad
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Reprodukálva: Modern magyar festészet 1892-1912. Szerk.: Kieselbach Tamás. Budapest, 2004. 762. kép