66. aukció (2021 kortárs)
Balla Attila (1959) Arany jel,1999
92

Balla Attila (1959)

Arany jel,1999

Olaj, színezett homok, öntött karton, 110 x 150 cm
Jelezve jobbra lent: Balla 99
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

¦ Villanások Balla Attila művészetéről. Hazai Házak, 2000, 151. kép