8. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Aranyborjú, 1947
80

Bálint Endre (1914-1986)

Aranyborjú, 1947

Olaj, vászon, 51x78 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Hátoldalán: B.E. hagyatéki pecsét

Proveniencia: egykor Szerb Antalné tulajdona