29. aukció
Deim Pál (1932-2016) Aranyeső, 2006
114

Deim Pál (1932-2016)

Aranyeső, 2006

Akril, vászon, 40x60 cm
"Jelezve középen lent: Deim P, Jelezve hátoldalon: Deim Pál ""Aranyeső"" - 40x60 akril 2006 Deim Pál"
Kikiáltási ár: 400 000 Ft