121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Aranyló fények a téli erdőben
51

Aranyló fények a téli erdőben

Olaj, vászon, 60,5x75 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky