62. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Aranymosók, 1943
160

Jándi Dávid (1893-1944)

Aranymosók, 1943

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Jándi 943
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft