8. aukció
Balogh László (1930) Arányok, 1975
94

Balogh László (1930)

Arányok, 1975

Acryl, vászon, 90x90 cm
Jelezve balra fent: Balogh, hátoldalán: Balogh László: Arányok, 1975
Kikiáltási ár: 300 000 Ft