63. aukció
Madarász Gyula (1858-1931) Arapapagájok
24

Madarász Gyula (1858-1931)

Arapapagájok

Olaj, papírlemez, 52x36,5 cm
Jelezve jobbra lent: Madarász Gy.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft