15. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Aratás előtt
167

Mészöly Géza (1844-1887)

Aratás előtt

Olaj, vászon, 32x48 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly G.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft