15. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Aratás
46

Böhm Pál (1839-1905)

Aratás

Olaj, fa, 23,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Fec. Paul Böhm
Kikiáltási ár: 600 000 Ft