12. aukció
Markó Ferenc (1832-1874) Aratásról hazatérő család, 1863
43

Markó Ferenc (1832-1874)

Aratásról hazatérő család, 1863

Olaj, vászon, 32x38 cm
Jelezve balra lent: Markó F. 1863.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft