7. aukció
Egry József (1883-1951) Aratók, 1911
55

Egry József (1883-1951)

Aratók, 1911

Olaj, karton, 51x83 cm
Jelezve balra lent: Egry József, 1911
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

133

Egry József (1883-1951)

Balatoni táj fákkal, 1926-28

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft