13. aukció
Bene Géza (1900-1960) Aratók, 1928
217

Bene Géza (1900-1960)

Aratók, 1928

Akvarell, papír, 48x56 cm
Jelezve jobbra lent: Bene G. 928
Kikiáltási ár: 280 000 Ft