44. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Aréna út, 1930
90

Berkes Antal (1874-1938)

Aréna út, 1930

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1930 Jelezve balra lent: Aréna-út
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft