65. aukció (2020. december)
Kádár Béla (1877-1956) Árkádia, 1917 körül
183

Kádár Béla (1877-1956)

Árkádia, 1917 körül

Olaj, vászon, 86,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 24 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

Kőhíd. Kádár Béla (1877-1956) festőművész kiállítása. Szent István Király Múzeum, Székesfehérvár, 2017. október 15. – 2018. január 14., katalógus: 8.

Melankolikus utazás. Kádár Béla. Szerk: Gergely Mariann. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2002., katalógus: 28. (Tömegjelenet tájban, lovakkal, Leányvásár címen)