27. aukció
Gábor Móric (1889-1987) Árkádiai jelenet
165

Gábor Móric (1889-1987)

Árkádiai jelenet

Olaj, vászon, 42x28 cm
Jelezve balra fent: Gábor
Kikiáltási ár: 200 000 Ft