14. aukció
Rátz Péter (1879-1945) Árnyas fenyőerdő
56

Rátz Péter (1879-1945)

Árnyas fenyőerdő

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve balra lent: T. Rátz P. NB.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft