14. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Árnyas fenyőliget
16

Bernáth Aurél (1895-1982)

Árnyas fenyőliget

Akvarell, papír, 34x50 cm
Jelezve jobbra lent: BA.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

142

Bernáth Aurél (1895-1982)

Csendélet almákkal

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft