13. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Árnyas folyópart, 1890
45

K. Spányi Béla (1852-1914)

Árnyas folyópart, 1890

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve jobbra lent: Spányi B. 890 München
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

213

K. Spányi Béla (1852-1914)

Nyírfaerdő

Kikiáltási ár: 380 000 Ft