Best of Mű-Terem
Pór Bertalan (1880-1964) Árnyas folyópart, 1909
64

Pór Bertalan (1880-1964)

Árnyas folyópart, 1909

Olaj, vászon, 47x62 cm
Jelezve jobbra lent: Pór B. 1909