Exkluzív téli ajánlat
Nagy Oszkár (1883-1965) Árnyas liget Felsőbányán, 1939
32

Nagy Oszkár (1883-1965)

Árnyas liget Felsőbányán, 1939

Olaj, vászon, 72 x 88 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 939.

• Színek és évek – Nagybányai mesterek.Mestermű Galéria, Veszprém, 2000. május 6–28. katalógus nélkül