10. aukció
Szabados Jenő (1911-1942) Árnyas nagybányai folyópart
40

Szabados Jenő (1911-1942)

Árnyas nagybányai folyópart

Olaj, vászon, 40,5x51 cm
Jelezve balra lent: Szabados
Kikiáltási ár: 220 000 Ft