18. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Árnyas patak mellett
69

Tibor Ernő (1885-1945)

Árnyas patak mellett

Olaj, vászon, 80x99 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 300 000 Ft