11. aukció
Papp Aurél (1879-1960) Árnyas udvar, 1926
40

Papp Aurél (1879-1960)

Árnyas udvar, 1926

Olaj, karton, 34x47 cm
Jelezve balra lent: PA 926
Kikiáltási ár: 280 000 Ft