13. aukció
Zemplényi Tivadar (1864-1917) Árnyas utca, 1916
198

Zemplényi Tivadar (1864-1917)

Árnyas utca, 1916

Olaj, vászon, 76x63 cm
Jelezve jobbra lent: Zemplényi Tivadar 1916
Kikiáltási ár: 240 000 Ft