A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Berény Róbert (1887-1953) Árnyék és Olympia, 1928-1929 körül
40

Berény Róbert (1887-1953)

Árnyék és Olympia, 1928-1929 körül

Olaj, vászon, 75x95 cm
Jelezve balra lent: Berény