16. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Árnyékban pihenők
125

Kernstok Károly (1873-1940)

Árnyékban pihenők

Olaj, fa, 40x50 cm
Jelezve balra lent: Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 440 000 Ft