19. aukció
Kléh János (1881-1919) Árnyékos udvar
64

Kléh János (1881-1919)

Árnyékos udvar

Olaj, vászon, 46x58 cm
Jelezve jobbra lent: Kléh János
Kikiáltási ár: 140 000 Ft