60. aukció
Szegedy Alice 1908-? Art-deco férfi és Art-deco nő
9

Szegedy Alice 1908-?

Art-deco férfi és Art-deco nő

Ceruza, akvarell, füstarany, füstezüst, papí, 33x33 cm
Jelezve jobbra lent: Alice Szegedy - C –
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

¦ amerikai magángyűjteményből