14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Harasztÿ István, zsinór, kollázs
14

Harasztÿ István (1934-2022)

Art-kötözve II., 1994

Olaj, zsinór, MDF, 69 x 99 cm
Jelezve jobbra lent: Haraszty István
Jelezve hátoldalon: Art-kötözve II. Haraszty István 1994
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
– HarasztŸ István retrospektív kiállítás 1963-1998. Műcsarnok, Budapest, 1998. május 12. – június 7., kat.: 86. oldal