6. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Artisták, 1913
47

Ferenczy Károly (1862-1917)

Artisták, 1913

Olaj, vászon, 80x49 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy Károly 1913
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Genthon István: Ferenczy Károly, Budapest 1979, oeuvre jegyzék: 353.

Reprodukálva: Gr. Almásy-Teleki Éva Aukció XIII – 1944