63. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Ascona, 1963
150

Bernáth Aurél (1895-1982)

Ascona, 1963

Akvarell, papír, 45,5x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: BA ; Felirat balra: 1963/16.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

Oeuvre-jegyzék ¦ Oeuvre-catalogue number: 1963/16

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Bernáth Aurél kiállítása. Városi Múzeum, Marcali, 1976. október, katalógus 34.

¦ Bernáth Aurél festőművész kiállítása, Tihanyi Múzeum, Tihany, 1977. május 28 – július 24., katalógus: 12.

¦ Bernáth Aurél gyűjteményes kiállítása, Somogyi Képtár, Kaposvár, 1980. október 24. – november 30., katalógus: 20.