61. aukció
Orosz Gellért (1919-2002) Asszimmetria, 1978
148

Orosz Gellért (1919-2002)

Asszimmetria, 1978

Akril, vászon, 80x110 cm
Jelezve jobbra lent: Orosz G. 1978. Hátoldalon: Asszimmetria 1978 akril, vászon 80x110 cm
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft