27. aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Asszonyok a kútnál
125

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Asszonyok a kútnál

Rézkarc, papír, 30,2x23,3 cm
Jelezve jobbra lent: Bortnyik Jelezve balra lent: Orig. Rad. 45-50
Kikiáltási ár: 80 000 Ft